r e k l a m a

Špindlerův Mlýn

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
kamera online kamera Špindlerův Mlýn
obraz z godziny 13:12:32

Szpindlerowy Młyn (Špindlerův Mlýn) jest położony na wysokości 715 – 1310 m n.p.m. i panują tu idealne warunki do jeżdżenia i bieganie na nartach przez około pięć miesięcy w roku.
Czekają tu na Państwa perfekcyjnie utrzymane trasy narciarskie o wszystkich stopniach trudności i łącznej długości 25 km oraz 14 wyciągów orczykowych i krzesełkowych, które mogą łącznie przewieźć 17 500 narciarzy za godzinę. Trasy narciarskie spełniają wymogi FIS (Międzynarodowa Federacja Narciarska) i umożliwiają organizowanie zawodów o randze światowej. Dlatego „Szpindel“ jest nazywany „Perłą Karkonoszy“ albo "Val d'Isere Europy Środkowo-Wschodniej".

W miesiącach letnich jest wyjątkowym miejscem dla miłośników turystyki wysokogórskiej,  rowerowej oraz wielu innych dyscyplin, które stanowią atrakcję tej prawdziwie wczasowej górskiej miejscowości. Znajdziecie więc Państwo atrakcje, które pozwolą uwolnić nieco adrenaliny np. paragliding, wspinaczkę po skałach, wycieczki na czterokołowcach czy też całosezonowo czynną trasa bobslejową. Są też do dyspozycji korty tenisowe, squash, bowling oraz basen ze ślizgawką.

Całe miasto należy do Karkonoskiego Parku Narodowego i tak samo jak i całe Karkonosze  oferuje dużo szlaków turystycznych, które pokazują piękno przyrody tych stron.

Na odwiedzających miasto czeka mnóstwo różnych miejsc noclegowych oraz restauracji wszystkich kategorii.

Czynny: nie
Grubość śniegu: -- mm
Warunki narciarskie: złe
Otwarte trasy: nie
Otwarte wyciągi: nie