r e k l a m a

Białka T. Kotelnica

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
kamera online kamera Białka T. Kotelnica
obraz z godziny 23:02:46

 

Teren obejmuje zespół dziewięciu wyciągów oraz kolei-krzesełkowej na stoku Kotelnicy i Bani. Dzięki naśnieżanym sztucznie stokom jest dobrze przygotowany, co w połączeniu w dogodnym dojazdem i obszernym parkingiem sprawia, że cieszy się rekordową popularnością. Ośrodek narciarski Bania wyposażony jest w system kart elektronicznych ujednoliconych z ośrodkami Kotelnica i Kaniówka.

Adres: Kotelnica Białczańska, ulica Środkowa 181

Wyciągi

Ośrodek dysponuje 5 wyciągami: sześcioosobową koleją linową o długości 1350m, trzyosobową koleją linową . o dł. 1380m, czteroosobową koleją linową o dł. 800m oraz dwoma wyciągami narciarskimi orczykowymi o dł. 690m.

Trasy

Nartostrady są dostosowane do różnych poziomów umiejętności narciarzy i snowboardzistów. Wszystkie dostępne trasy zjazdowe są sztucznie nasnieżane, oświetlone i oczywiście codziennie przygotowywane przez ratraki. Na Kotelnicy znajduje się również doskonale przygotowany snowpark, w którym znajdują się m.in. kickery, funbox, hopka, banan (rainbow), łamaniec (padaka) i „S”reil.

Oprócz infrastruktury narciarskiej, ośrodek dysponuje własnymi bezpłatnymi parkingami na ok. 400 samochodów osobowych i na autokary. Na dolnej i górnej stacji kolei bezpłatne WC. Na terenie stacji znajdują się punkty gastronomiczne oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

Stok odwiedził pracownik działu sport portalu kraj24.pl OCENA *****

 

 

Czynny: nie
Grubość śniegu: -- mm
Warunki narciarskie: złe
Otwarte trasy: nie
Otwarte wyciągi: nie