r e k l a m a

Krynica Jaworzyna

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
kamera online kamera Krynica Jaworzyna
obraz z godziny 07:11:08

Jaworzyna Krynicka coraz bardziej nowoczesna i udoskonalona. Tegoroczny sezon narciarski 2008/09 na Jaworzynie rozpocznie się wieloma nowościami. Przede wszystkim ruszy nowa czteroosobowa kolejka krzesełkowa. Ponieważ nowa kolej ma ogromną przepustowość, bo aż 2400 osób na godzinę wygląda na to że to już koniec długich kolejek na trasie IIa, bo tam nowoczesna kolejka została zbudowana. Ale to nie koniec nowości na trasie IIa. Udoskonalony system naśnieżania trasy IIa na Jaworzynie Krynickiej pozwoli narciarzom na komfortową jazdę nawet przy słabych naturalnych opadach śniegu. Odtąd trasa IIa będzie idealnie przygotowana dla wszystkich wielbicieli białego szaleństwa.
Jaworzyna Krynicka przygotowała także niespodziankę dla najmłodszych narciarzy. Przy dolnej stacji czteroosobowej kolejki krzesełkowej zorganizowano wyciąg dla dzieci. Wyciąg ma nazwę "Mały Wacek" i wyszkoli wszystkie chętne dzieciaki w jeździe na nartach. Oczywiście dla dzieci pozostaje także dotychczasowy wyciąg "Zółwik" zlokalizowany na szczycie Jaworzyny, który jak dotąd cieszył się dużym zainteresowaniem.
Na górnej II powstanie także dodatkowy wyciąg po drugiej stronie, co z kolei pozwoli pozbyć się uciążliwych kolejek na tym lubianym zwłaszcza przez całe rodziny stoku. A mniejsze kolejki na trasach, to mniej stania, mniej marznięcia, a więcej zjazdów i przygody. Oby Jaworzyna Krynicka nadal tak prężnie się rozwijała, czego życzymy także innym Stacjom Narciarskim w Polsce.

Stok odwiedził pracownik działu sport portalu kraj24.pl OCENA ***

Czynny: nie
Grubość śniegu: -- mm
Warunki narciarskie: złe
Otwarte trasy: nie
Otwarte wyciągi: nie