r e k l a m a

Murzasichle HAJDUK

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
kamera online kamera Murzasichle HAJDUK
obraz z godziny 21:02:20

 

Murzasichle to niewielka wieś podhalańska położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego na wysokości 820–950 m n.p.m. Miejscowość oddalona jest od Zakopanego zaledwie kilka kilometrów. Do doskonała letnia i zimowa baza wypadowa na Podhalu.

W Murzasichlu znajduje się wiele pensjonatów, kwater prywatnych i kilka hoteli. Baza turystyczna jest tutaj doskonale rozwinięta. Wyciągi są tutaj dosyć krótkie, a stoki o delikatnym nachyleniu, dzięki czemu poczatkujący narciarze mogą właśnie tutaj uczyć się jeździć i z powodzeniem skorzystać z wielu szkół narciarskich i snowboardowych usytuowanych przy stokach.

W stacji narciarskiej Hajduk miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji cztery  wyciągi orczykowe o długości od 300 do 350 m oraz SNOWTUBING (zjazd na specjalnych oponach po wyznaczonym torze). Stoki są profesjonalnie przygotowane: sztucznie zaśnieżane przez system armatek śnieżnych, codziennie ratrakowane oraz oświetlone, dzięki czemu można tutaj szaleć do późnych godzin wieczornych.

 

Czynny: nie
Grubość śniegu: -- mm
Warunki narciarskie: złe
Otwarte trasy: nie
Otwarte wyciągi: nie