r e k l a m a

Zakopane Harenda

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
kamera online kamera Zakopane Harenda
obraz z godziny 08:11:15

Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane zlokalizowany jest na osiedlu Harenda w Zakopanem.Na terenie Ośrodka znajdują się: kolej krzesełkowa 4 osobowa, 3 wyciągi orczykowe, wypożyczalnia sprzętu sportowego, budynek szkoły narciarskiej, karczmy regionalne, taras widokowy, 4 parkingi.
Dojazd do Ośrodka odbywa się wprost z drogi krajowej E 7 (Zakopianka) - zjazd na wysokości dzielnicy Ustup – Olcza, prowadzącą do dolnej stacji kolei, w pobliżu, której znajdują się parkingi.
Dojazd z centrum Zakopanego ulicą Kasprowicza przez Spyrkówkę prosto na Harendę.
Harenda położona jest na wysokości 770 m n.p.m. i od strony północno-zachodniej ograniczona przez grzbiet Gubałówki. Druga strona zbocza opada w kierunku Suchego potoku (ok. 780 m n.p.m.) a grzbiet obniża się do Poronina (ok. 600 m n.p.m.) Różnice wysokości zboczy wahają się od 174 do 210 m. Kolej wjeżdża z osiedla Harenda na szczyt wierchu Rafaczówki – stok południowo – wschodni.
Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciągów, tras narciarskich i snowboardowych, szkołą narciarską z wypożyczalnią sprzętu zimowego oraz zapleczem gastronomicznym.

Stok odwiedził pracownik działu sport portalu kraj24.pl OCENA****

Czynny: nie
Grubość śniegu: -- mm
Warunki narciarskie: złe
Otwarte trasy: nie
Otwarte wyciągi: nie