r e k l a m a

Wisła Zakroczym most

  dziś jutro pojutrze
temperatura
opady śniegu mm mm mm
ciśnienie hPa hPa hPa
wiatr km/h km/h km/h
deszcz mm mm mm
łowisko Wisła Zakroczym most

Dojazd na łowisko z Warszawy trasą na Gdańsk można skręcić w miejscowości Czosnów w prawo i prosto przez tą miejscowość dojechać do starego mostu przez Wisłę. Przejeżdżamy most przed nami most na Narwi (tzw. Most  Pancera) na rondzie za mostem skręcamy w lewo i pierwszym zjazdem w prawo ,a następnie jedziemy prosto w kierunku lotniska.

Po prawej stronie będzie cmentarz i koniec ulicy przy możliwości skrętu w lewo lub w prawo. Skręcamy w lewo jedziemy do wiaduktu nad trasą do Gdańska .Wjeżdżamy w wieś Zakroczym i po około 300 metrach skręcamy w lewo i na końcu ulicy jeszcze raz w lewo .Jedziemy dalej i po prawej stronie mamy już Wisłę. Auto trzeba postawić pod mostem i poszukać dość niebezpiecznego zejścia ze skarpy. Trzeba schodzić bardzo ostrożnie !!!.

Po zejściu zarówno w prawą stronę w kierunku mostu jak i w lewą rozciąga się brzeg z ,którego możemy łowić. Łowiłem tam głównie leszcze, ale i karpie, krąpie ,sandacze i okonie na spinning. Polecam to miejsce dlatego że od tej strony woda jest głęboka i można tu złowić naprawdę duże okazy. Gdy byłem tam w lipcu woda była dość wysoka, ale gdy opadnie odsłoni się główka ,z której dopiero można połowić. 

Rodzaj łowiska: naturalne
Połów nocny: tak
Wypożyczalnia sprzętu: nie
Liczba stanowisk: wiele