r e k l a m a
Wydarzenia Świat

Memfis – jedno z najstarszych miast świata

Memfis – jedno z najstarszych miast świata
Przeczytaj o egipskim mieście Memfis, które należy do jednych z pierwszych miast zbudowanych na świecie. Memfis ma wyjątkowo bogatą historię, gdyż było miastem... czytaj dalej »

Palawan: Wyspa nie z tej ziemi

Palawan: Wyspa nie z tej ziemi
Palawan to jedna z filipińskich wysp o niezwykle wydłużonym (425 kilometrów) i wąskim (40 kilometrów) kształcie. Najważniejszym miastem Palawanu jest Puerto Princesa, uważane za... czytaj dalej »

Energia odnawialna z Ziemi

Energia odnawialna z Ziemi
Energia odnawialna może być pozyskiwana nie tylko na powierzchni Ziemi, ale także pod nią. Energia geotermalna uzyskiwana jest z wnętrza Ziemi i jest jej naturalnym źródłem... czytaj dalej »

Chiny stolicą hazardu

Chiny stolicą hazardu
Większości z nas Chiny kojarzą się z tanią siłą roboczą i podróbkami. Tymczasem w chińskiej prowincji Makau zjawiają się amerykańscy inwestorzy. Wbrew pozorom, amerykanie nie zamierzają... czytaj dalej »
2014-11-03
Czy wiecie Państwo,iż za obejżenie meczu siatkówki można na rok pójść do więzienia?Taka sytuacja przytrafiła się kobiecie z podwójnym brytyjsko - irańskim...
czytaj dalej »
2014-09-04
Po porannej rozmowie pomiędzy Premierem Ukrainy Piotrem Poroszenko ,a Władimirem  Putinem osiągnięto porozumienie ,co do wstrzymania walk w Donbasie.Jak zapewnił minister spraw zagranicznych...
czytaj dalej »
2014-09-02
Luksusowe podróże do Afryki są coraz bardziej dostępne dla ludzi spoza kręgów arystokracji, to jednak prywatne safari po Afryce ciągle jest oznaką wysokiego statusu.
czytaj dalej »
2014-08-25
To już prawdziwa wojna .Sztab akcji antyterrorystycznej w Kijowie donosi ,że w nocy udało się ukraińskiej armii zlikwidować 250 żołnierzy rosyjskich i separatystów.
czytaj dalej »
2014-08-25
Brytyjskie i amerykańskie służby specjalne są już na tropie anglika każącego mówić do siebie  „John” najprawdopodobniej to on stoi za zamordowaniem...
czytaj dalej »
2014-08-20
Około 1200 żołnierzy ,150 pojazdów wojskowych weszło dziś do Łużańska.Wojska wyposażone są również w systemy rakietowe Grad.Oczywiście Kreml zaprzecza jakoby choć jeden...
czytaj dalej »
2014-08-18
Niestety w wojnie separatystów z Ukraińcami regularnie dochodzić zaczyna do zbrodni na cywilach. 
czytaj dalej »