r e k l a m a
Turystyka

Na ryby nad Wisłę

2013-07-11
Na ryby nad Wisłę

Dojazd na łowisko z Warszawy trasą na Gdańsk można skręcić w miejscowości Czosnów w prawo i prosto przez tą miejscowość dojechać do starego mostu przez Wisłę. Przejeżdżamy most przed nami most na Narwi (tzw. Most  Pancera) na rondzie za mostem skręcamy w lewo i pierwszym zjazdem w prawo ,a następnie jedziemy prosto w kierunku lotniska. Po prawej stronie będzie cmentarz i koniec ulicy przy możliwości skrętu w lewo lub w prawo. Skręcamy w lewo jedziemy do wiaduktu nad trasą do Gdańska .

Wjeżdżamy w wieś Zakroczym i po około 300 metrach skręcamy w lewo i na końcu ulicy jeszcze raz w lewo .Jedziemy dalej i po prawej stronie mamy już Wisłę. Auto trzeba postawić pod mostem i poszukać dość niebezpiecznego zejścia ze skarpy. Trzeba schodzić bardzo ostrożnie !!!. Po zejściu zarówno w prawą stronę w kierunku mostu jak i w lewą rozciąga się brzeg z ,którego możemy łowić.

Łowiłem  tam głównie leszcze, ale i karpie, krąpie ,sandacze i okonie na spinning. Polecam to miejsce dlatego że od tej strony woda jest głęboka i można tu złowić naprawdę duże okazy. Gdy byłem tam w lipcu woda była dość wysoka, ale gdy opadnie odsłoni się główka ,z której dopiero można połowić.

kraj24.pl 


Oceń artykuł:
Oceniono 2.76/5 (89 głosowania)
Zostaw komentarz:
autor:
komentarz:
dziś jest (antyspam):
 


Reklama